Coronamaatregelen op onze school

  • Coronamaatregelen op onze school

Voor wat betreft de coronamaatregelen volgen wij bij SKOzoK te allen tijde de richtlijnen van de overheid en de protocollen van de PO-Raad.  Alleen wanneer daar in specifieke gevallen aanleiding toe is, wijken wij hier beredeneerd van af. Ook wanneer het gaat om het testbeleid volgen wij de adviezen en richtlijnen van de overheid op. Mochten de coronamaatregelen veranderen, zullen wij ouders/verzorgers hierover tijdig informeren. Als vanzelfsprekend stellen we bij alles wat we doen het belang van het kind altijd voorop.

Terug naar het overzicht

De beste wensen voor 2021

De beste wensen voor 2021

Met hopelijk heel veel fijne, onbezorgde schooldagen!

Sinterklaas goes online!!

Sinterklaas goes online!!

Een digitaal bezoek

Surprise tentoonstelling

Surprise tentoonstelling

Onze hal lijkt wel een expositieruimte!